Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? Çukur Yeni Bölüm Bugün Var Mı?

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman? Çukur Yeni Bölüm Bugün Var Mı?

Ekranların sevilen dizi Çukur, uzun süredir diğer diziler gibi dünya çapında gelişen olaylar nedeniyle ara vermişti.

Pazartesi akşamlarının efsane dizilerinden olan Çukur yeni bölüm ne zaman? Çukur dizisinin sevenler yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Geçtiğimiz hafta YouTube üzerinden yeni bölüm sürprizi ile takipçilerini sevindiren Çukur, Pazartesi akşamı ekranlarda olacak mı?

Show TV'de yayınlanan reyting rekortmeni dizi Çukur, bu akşam ekranlarda olacak mı? Çukur dizisi, en çok sevilen dizilerin başında geliyor. Youtube yeni bölüm ile takipçilerini sevindiren Çukur, bu akşam ekranlarda olup olmayacağı merak ediliyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM BUGÜN VAR MI?

Show TV'nin yayın akışında Çukur gözükmüyor. Efsane dizi bu akşam ekranlarda olmayacak. Çukur dizinin yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı hakkında bir açıklama yapılmadı.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Yamaç bir çare bulmak için Vartolu'ya danışacak ve Vartolu'dan aldığı fikirle eski bir dostundan yardım isteyen Yamaç, Cumali ve Selim'den istediği tepkiyi alamayacak. Koçovalı kardeşler sorunlarını yine kendi yöntemleriyle çözmeye karar verirken hapishanedeki Vartolu olanlara müdahale edemeyecek. Gizli görüşmelerine devam eden Azer ve Karaca'nın bir karar vermeleri gerekecek. Akın ise Songül'e yaklaşmak için bir adım atacak. Koçovalı kardeşler diğer sorunlarını çözmeye çalışırken, yeni düşmanları Arık Böke Erdenet'le ilgili ulaşacakları yeni bilgi merak konusu olacak.