Pin Çek Topları Birleştir - Bedava Bulmaca Oyunu

Pin Çek Topları Birleştir - Bedava Bulmaca Oyunu

Pin Çek Topları Birleştir benzersiz bir şekilde bir bardak topları toplamayı sağlayan eğlenceli, basit ve aynı zaman da akıl oyunudur. Bulmaca seviyelerini geçtikçe akıl oyunlarında bulacaksınız kendinizi.. Topların renkli olması için birbirine temas etmesi gerekiyor ... Renksiz toplar tüpten geçemez ve zor bulmaca oyununda kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir..

Pimi tüm topların cama girebilmesi için çekin. Pimleri doğru sırayla gevşetebilir misiniz? Bu bulmaca oyunu ile zekanızı gösterin. Tatmin edici grafikler ve yenilikçi seviyelerle dolu bu oyunda kendinize, beyninize ve arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz!


Nasıl oynanır?
- Top bölme pimini çekin
- Beyaz topun rengini değiştirmek için renkli topu beyaz topla birleştirin
- Bombalardan kaçının ki kaybolmasın
- Tüm topları şişeye koy

Özellikleri:
+ Basit oyun
+ Basit grafik kullanıcı arayüzü
+ 100+ seviye zorluk
+ Çevrimdışı ve ücretsiz oyna

Basit olmalı: yer çekimi topları boruya çeker. Ama sonra pimler yolunda! Pimleri uzatabilir ve katlayabilir ve topları olması gerektiği yere götürebilir misiniz? Tüm toplar boruya girmeli ...

Pull The Pin (Pin Çek Topları Birleştir), kullanımı kolay ve tüm akıllı telefonları destekleyen en son sürümdür.

Oyunun tadını çıkarın ve uygulamamıza yeni seviyeler ve temalar eklemeye devam ediyoruz. Güncellemeler hakkında heyecanlı olun. Beş yıldız vermeyi unutmayın. Çok teşekkürler.

Bizim için bir öneriniz varsa, lütfen bize bildirin.

Pull The Pin - Balls Free Puzzle Games - Apps on Google Play
Pull The Pin is a fun, simple game that lets you collect balls in a glass in a unique way. Here is a next level that is more difficult ... The balls have to touch so that they are colored ... What does this mean that colorless balls cannot go through the tube ... Pull the pin so that all balls can…